Znajdź reklamę – odwiedź naszego bloga o reklamie zewnętrznej

Na naszym blogu podpowiadamy, co i jak robić, aby reklama Twojej marki zwracała uwagę i była skuteczna. Prezentujemy najciekawsze rozwiązania i podpowiadamy jak wykorzystać dostępne nośniki reklamowe. Ponadto zgłębiamy tajniki reklamy, przyglądając się jej zagadnieniom możliwie z każdej strony. Nasz blog, tak jak dziedzina, której dotyczy – nieustannie się rozwija.

Jednym z tematów, do których sięgamy jest forma reklamy. Znajdziesz u nas wiele ciekawych artykułów na temat np. billboardów.

Billboard reklama, która przykuwa uwagę

Ścienny, przestawny, a może na stałe związany z gruntem? W jednym z blogowych wpisów mówimy czym billboard jest, jakie są jego rodzaje i dlaczego jest tak popularnym rozwiązaniem, na które decyduje się większość przedsiębiorstw (i nie tylko).

Skąd wziął się billboard

Być może nie zastanawiałeś się nigdy, kiedy billboardy zyskały tak ogromną popularność, a przecież jego historia nie jest bez znaczenia dla teraźniejszej formy. Na naszym blogu staramy się przybliżyć pochodzenie różnych rodzajów reklam – na przykład billboardu.

Twoja twarz na… billboardzie

Jednak billboardy to nie tylko nośnik profesjonalnej reklamy Twojej firmy. Na naszym blogu znajdziesz szereg artykułów poświęconych niekonwencjonalnemu wykorzystaniu outdoorowego medium reklamowego. W tym wpisie prezentujemy jedne z najbardziej intrygujących billboardowych przekazów. Wśród billboardów ,,prywatnych” ogromną popularność zdobyły swego czasu wielkoformatowe ogłoszenia osób poszukujących pracy, ale nie tylko one. W miastach na całym świecie pojawiały się także billboardy zaręczynowe czy matrymonialne. Na naszym blogu prezentujemy fotografie najciekawszych propozycji!

Co, jak i za ile

Z naszych blogowych wpisów dowiesz się również od czego zależy koszt danej reklamy, czy kampanii reklamowej, jak wybrać odpowiedni billboard oraz miejsce, w którym będzie się znajdował. Kwestie związane z budżetem jaki chcesz przeznaczyć na reklamę swojej działalności, zależą od Ciebie. My natomiast pomożemy Ci dobrze wykorzystać każdą złotówkę.

Nasz blog jest przestrzenią, w której znajdziesz mnóstwo ciekawych materiałów również na temat reklamy jako takiej – jej teorii, historii, powiązań ze sztuką, kontekstów, technik itd. Staramy się zamieszczać treści, które nie tylko mogą uzupełnić wiedzę, ale też są w stanie zainspirować Cię do własnych poszukiwań i refleksji. Staramy się ukazać jak ciekawym, wielopłaszczyznowym i wciąż niezwykle dynamicznie rozwijającym się zagadnieniem jest reklama. Jesteśmy zafascynowani reklamą i chcemy dzielić się naszą pasją właśnie z Tobą. Nawet jeśli w najbliższym czasie nie planujesz żadnej kampanii reklamowej – po prostu zobacz, poczytaj, choćby ot, do kawy.

Zarysowane wyżej zakresy tematyczne to jedynie kilka spośród tych, które poruszamy na naszym, prowadzonym od 2012 roku blogu. Odwiedź go koniecznie, a dowiesz się między wieloma innymi, jak przekuć graffiti w marketing skrojony idealnie na potrzeby potencjalnego klienta, jak rozsądnie inwestować w reklamę w czasie pandemii jak niesamowicie bogatym zagadnieniem jest reklama.