Scyzoryki z logo firmy, najfajniejszy gadżet jaki mamy w firmie

Sporo bywam na różnych targach, szkoleniach i innych dużych spędach związanych z biznesem. Nie wiem co wy w nich lubicie najbardziej, ale ja osobiście zawsze czekam na rozdawanie pakietów z gadżetami. Uprawdopodobnia to teorię, że mężczyźni nigdy nie dorastają. U mnie zamiłowanie do zabawek nigdy nie przeszło. Ostatnio zastanawiałem się co było najfajniejszym tego typu gadżetem. Myślałem, że wyjdzie mi z tego fajne zestawienie, ale wcale nie ma tego tak dużo. Ale po kolei.

Do czego mi się to przyda?

Jak się okazuje większość gadżetów, które przywiozłem gdzieś z targów i imprez branżowych żona dawno wywaliła do śmieci. Nawet jej za to nie winię w końcu nawet nie zauważyłem braku tych wszystkich rzeczy. Wygląda na to, że sam mechanizm otrzymywania jakiś gadżetów wywołuje u mnie pozytywne uczucia, ale wcale ich nie potrzebuję. Zacząłem się zastanawiać czy jakiś gadżet towarzyszy mi do dzisiaj? Nie musiałem długo szukać. W kieszeni kurtki zawsze trzymam scyzoryk z logo firmy, która była jednym z wystawców na ubiegłorocznych targach.

To chyba jedyny gadżet który służy mi na co dzień. No może jeszcze parę kubków firmowych, z których mimowolnie pije kawę. Mam tam otwieracz do piwa, mały śrubokręt sprytny nożyk i korkociąg do wina, którego nawet raz użyłem podczas romantycznego wieczoru z żoną. Nie wiem czy to tylko moje nawyki z harcerstwa ale wydaje mi się, że scyzoryk to takie najpotrzebniejsze narzędzie każdego faceta. Właściwie nie wyobrażam sobie, że miałbym jechać gdzieś dalej bez scyzoryka. Taka mała rzecz, a jaka przydatna.

Post scriptum do wystawców

Jeżeli jesteś wystawcą mam do ciebie gorącą prośbę, przy planowaniu kolejnego stoiska pomyśl o czymś wyjątkowym –  scyzoryki z logo Waszej firmy.

Mam szwagra, któremu spodobał się mój scyzoryk i obiecałem, że jak gdzieś taki trafię to mu załatwię.

Tutaj znajdziecie stronę oferującą różne ciekawe gadżety z logo.